Lielākais elektronikas veikals Latgalē

2022. gada 11. janvārī tirdzniecības centra Ditton jaunajā ēkā durvis vēris vaļā jauns RD Electronics veikals, lielākais Latgalē. Tas ir jau trešais RD Electronics veikals Latvijā, kura dizains veidots atbilstoši jaunai koncepcijai.

RD Electronics veiksmīgi darbojas Daugavpilī jau 20 gadus, un uzņēmuma vadības lēmums izveidot jauna koncepta veikalu Daugavpilī skaidrojams ar to, ka uzņēmums iekarojis pircēju uzticību un pierādījis savu profesionalitāti un konkurētspēju.

Veikala jaunās koncepcijas ieviešana ir vērienīgs projekts, kurā iesaistījās daudzi mūsu partneri, piemēram, LG, Samsung, Sony, Philips, Miele, Electrolux, Microsoft, Apple u.c., kā rezultātā jaunajā veikalā esam nodrošinājuši iespēju visiem Latgales iedzīvotājiem iepazīties ar pasaules flagmaņiem, aktuālajiem jaunumiem, kā arī esam gatavi sniegt profesionālas konsultācijas un padomus.

Šobrīd visplašāko elektronikas preču sortimentu var apskatīt ne tikai Rīgā, bet arī Daugavpilī, mūsu jaunatvērtajā veikalā.

No 11. līdz 16. janvārim visiem Daugavpils iedzīvotājiem un viesiem grandiozas atklāšanas atlaides un 0% kredīts uz 12 mēnešiem visām precēm (kredīts visām precēm, uzņēmīgiem cilvēkiem – saimnieciskajai darbībai un juridiskām personām).

Gaidām Jūs jaunajā RD Electronics veikalā t/c Ditton 2.stāvā!