7. jūlijā durvis apmeklētājiem atvēris jaunais “RD Electronics” veikals-noliktava, Rīgā, Ganību Dambī 7A. Veikalā ir iespējams saņemt pasūtījumus, kas veikti mūsu interneta veikalā. Un ja Jūsu izvēlētā prece ir pieejama uz vietas mūsu noliktavā, saņemsiet to 4 stundu laikā!

Veiciet pasūtījumu mūsu interneta veikalā jau tagad, izvēlieties piegādes veidu uz veikalu Rīgā, Ganību Dambī 7A, un, kad saņemsiet SMS, ka Jūsu pasūtījums ir gatavs saņemšanai, varat doties saņemt pasūtījumu.

Mūsu klientiem ir pieejama autostāvvieta, kā arī ērta sabiedriskā transporta kustība ar pieturām, kas atrodas pavisam blakus.

Šobrīd “RD Electronics” ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls elektronikas un sadzīves tehnikas segmentā Latvijā ar vairāk nekā 30 veikaliem un ir uzkrājis 26 gadu pieredzi šajā nozarē. Uzņēmuma veikalos Latvijā kopumā nodarbināti vairāk nekā 500 darbinieki, un mūsu galvenā prioritāte ir klients, tāpēc klientu ērtībām mēs piedāvājam iespēju pasūtīt visas nepieciešamās preces internetā un, ja izvēlētās preces ir pieejamas konkrētā veikalā – izņemt savu pasūtījumu tuvākā veikalā jau pēc 15 minūtēm!

Veiksmīgus pirkumus un uz tikšanos mūsu jaunajā veikalā!