JURA zīmola DNS raksturo inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspēja un serviss kopš uzņēmuma dibināšanas 1931. gadā. Šis Šveices uzņēmums ir vienīgais pasaulē, kas koncentrējas tikai un vienīgi uz premium klases kafijas automātu ražošanu un ir skaidri pozicionēts kā eksperts šajā tirgū.

Kafijas automāti


Kafijas automāti


Kafija ar vislabāko iespējamo garšu

JURA kafijas automāti asociējas ar vislabāko kafijas kvalitāti, vienkāršu darbību un izskatīgu dizainu. Ar JURA baudiet dažādus kafijas dzērienus ar vienu pogas pieskārienu – vienmēr svaigi malta kafija, nevis kapsulas.

Aksesuāri


Kafijas aparātu piederumi

JURA piederumi, kas izstrādāti īpaši JURA kafijas automātiem, nodrošina perfektus populāros kafijas dzērienus un garantē izcilu garšas pieredzi.

Pārējā mazā sadzīves tehnika
Aksesuāri, kas izstrādāti īpaši JURA kafijas automātiem, nodrošina perfektus populāros kafijas dzērienus un garantē izcilu garšas pieredzi.

Apkopes produkti


Uzkopšanas līdzekļi, dezinfekcija

Oriģinālo JURA apkopes produktu izmantošana nodrošina nevainojamu higiēnu un aizsardzību. Visas aizsargformulas JURA kopšanas produktos tiek rūpīgi pielāgotas JURA automātiskajos kafijas automātos izmantotajiem apkopes cikliem.

Servēšanas piederumi

Servēšanas piederumi
Perfekta Kafijas pasniegta viselegantākajā veidā

Par JURA


Turot līdzi laikam

Kopš 1931, Šveices uzņēmums JURA Elektroapparate AG ražo inovatīvu, augstas kvalitātes sadzīves tehniku.
Startējot biznesā kā espresso/kafijas automātu ražošanas pionieri, kopš 80.-to gadu vidus JURA ir bijis viens no galvenajiem sadzīves tehnikas sektora ražotājiem. Šodien, izmantojot savu pieredzi un zināšanas, uzņēmums izstrādā pus profesionālus kafijas automātus arī birojiem un ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumiem.
Mūsdienās, šis tradicionālais Šveices zīmols ir kļuvis pasaulē plaši pazīstams. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Niederbukzitenā, Šveicē, bet JURA meitas uzņēmumi atrodas Vācijā, Austrijā, Spānijā, Austrālija, Zviedrija un Nīderlandē. Daudzās pasaules valstīs JURA ienāk tirgū cieši sadarbojoties ar izplatītājiem.

Celmlauža gars un alkas pēc inovācijām
JURA kafijas automātus izstrādā īpaša inženieru komanda. Viņu mērķis ir sasniegt izcilu kafijas rezultātu, vienmēr svaigi maltu un pagatavotu ar vienu pogas pieskārienu. JURA tieksme uz izcilību motivē uzņēmumu nepārtraukti attīstīt jaunas tehnoloģijas, lai ar vienu pogas pieskārienu pagatavotu jebkuru no gardajiem kafijas dzērieniem.

Izsmalcināts dizains
Šveices dizains un arhitektūra bauda izcilu reputāciju visā pasaulē. JURA apvieno izteiksmīgas, tīras līnijas ar augstas kvalitātes materiāliem, pielietojot tikai visaugstāko ražošanas precizitāti un nevainojamu apdares kvalitāti, lai radītu interjera dizaina priekšmetus, kuru klātbūtne un autentiskums sniedz to īpašniekiem lepnuma sajūtu daudzu gadu garumā.
JURA uzskata dizainu par veiksmīgu, ja produkts pat pēc gadiem izskatās kā jauns un nelietots. JURA dizaineriem tādu starptautiski atzītu dizaina balvu kā Red Dot Design Award, iF Product Design Award, GOOD Design Award un Plus X Award saņemšana nozīmē apliecinājumu tam, ka viņi rada produktus, uz ko ir ļoti patīkami skatīties, un iedvesmo viņus to darīt arī turpmāk.

Intuitīva darbība
Īstam baristam ir vajadzīga mākslinieka dzirksts, intuīcija un pieredze, turpretī JURA kafijas automāti visos procesos pielieto inteliģentu elektroniku, lai tehnoloģiski pat visprasīgākās detaļas pārvērstu kafijas kultūras simfonijā. Jebkuri kafijas dzērieni var tikt vienkārši pagatavoti ar vienu pogas pieskārienu vai pieskaroties displejam. Oriģināla darbības koncepcija, daudzveidīgas programmēšanas iespējas, RFID un mobilo lietotņu tehnoloģijas ierīces darbību padara absolūti pašsaprotamu un vienmēr apmierina individuālās vēlmes. Ierīcē izmantots teksts un attēli, kas palīdz tās lietošanā un soli pa solim vada jūs caur visām apkopes programmām.

Izcila kafijas kvalitāte
Ar JURA kafijas automātu jūs varat brīvi izvēlēties savu iecienīto svaigo kafijas pupiņu veidu no ļoti plaša piedāvājuma. JURA tehnoloģija ir izstrādāta tā, lai iegūtu vislabāko no ikvienas kafijas pupiņu šķirnes un tās grauzdējuma pakāpes. Pateicoties automātiskai maltas kafijas atpazīšanas funkcijai, jūs pat varat izmantot otru, maltu, kafiju. Izcils baudījums ir garantēts.

Vienkārša apkope
Neatkarīga, starptautiska pārbaudes organizācija TÜV Rheinland, saskaņā ar saviem striktajiem kritērijiem, sertificējusi JURA kafijas automātus kā ļoti higiēniskus. Tas pierāda, ka JURA apkopes produkti, kas precīzi izstrādāti, lai būtu efektīvi elektroniski vadītās programmās, katram JURA kafijas automātam garantē TÜV sertificētu higiēnas un tīrības līmeni.

Ilgtspēja
JURA jau ilgus gadus pievērš īpašu uzmanību vides problēmām un ilgtspējīgai resursu un enerģijas izmantošanai. Tāpēc JURA koncentrējas uz kafijas automātiem un kafijas baudījumu - svaigi maltu, nevis kapsulās. JURA izstrādā savus kafijas automātus tā, lai tos varētu uzturēt un saglabāt lietošanas kārtībā daudzus gadus, sniedzot kafijas baudījumu ilgtermiņā. Šī filozofija ir apzināta reakcija uz izmešanas atkritumos mentalitāti.

Galvenās Tehnoloģijas

 

Kā JURA automātiskais kafijas automāts darbojas


Tas pagatavo izcilas kvalitātes kafijas dzērienus ar vienu pogas pieskārienu – ar svaigi maltu kafiju, nevis kapsulās. Bet kas notiek pēc tam, kad izvēlaties, lai automāts sāk gatavot jūsu izvēlēto kafijas dzērienu? Sekojiet pagatavošanas procesam, ieskatoties JURA kafijas automāta iekšienē: sākot no svaigi samaltām kafijas pupiņām līdz gatavošanai un gala rezultātam. Ieraugiet kā dažādās tehnoloģijas darbojoties kopā rada izcilu kafijas pieredzi.

Intelligent water system (I.W.S.®)


Jaunākās paaudzes kafijas automāti un filtri sazinās savā starpā. Filtrs un kafijas automāts ir savienoti ar RFID tehnoloģiju. Filtrs tiek identificēts automātiski; ar to saistītie ierīces iestatījumi tiek ieslēgti automātiski. Filtra izmantošana nekad nav bijusi vienkāršāka un uzticamāka.

Smalko putu tehnoloģija


Ultra modernā putošanas tehnoloģija pagatavo neatkārtojamas kvalitātes piena putas. Putas ir vienlaikus smalkas un blīvas, piedodot tām krēmveida konsistenci ar liegu salduma noskaņu.

Putotājs sastāv no divām atsevišķām kamerām, kurās piens tiek putots divreiz. Jebkuri izveidojušies burbuļi pārsprāgst, padarot putu tekstūru blīvu un ārkārtīgi smalku. Trīs aizsprosta stieņi putotāja padeves krāna iekšpusē palēnina putu plūsmu, tādēļ tasē tās ieplūst lēni un vienmērīgi."

Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.)

Lai nodrošinātu optimālu malumu pakāpi katram kafijas dzērienam, JURA inženieri ir izstrādājuši Dzērienu atpazīstošas kafijas dzirnaviņas (P.R.G.). Šīs elektroniski vadītās augstas efektivitātes dzirnaviņas sekundes daļā noregulē nepieciešamo maluma pakāpi – daudz ātrāk un ērtāk, ja maluma maiņa jāveic bieži. Kafijas maluma pakāpe variē no ļoti smalka maluma īsiem klasiskiem dzērieniem līdz ļoti rupjam – garajiem dzērieniem.