Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālsortimenta kafijas (speciality coffee) automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains.

Kafijas automāti

Kafijas automāti
Kafija ar vislabāko iespējamo garšu
JURA kafijas automātus radījusi 70 aizrautīgu inženieru komanda. Viņu mērķis — visgaršīgākā kafija, vienmēr svaigi malta un pagatavota tikai ar vienu pogas pieskārienu.

Aksesuāri

Kafijas aparātu piederumi

Pārējā mazā sadzīves tehnika

Lai nodrošinātu pilnīgu komfortu, JURA kafijas automāti var tikt pilnībā pielāgoti Jūsu prasībām, izmantojot plašu modernu aksesuāru klāstu. 

Uzkopšanas līdzekļi, dezinfekcija

Uzkopšanas līdzekļi, dezinfekcija

 Kafijas automāta kopšana ir svarīga daļa no tā, lai kafijas automāts būtu tīrs un spētu gatavot kafiju ilgus gadus. JURA dažus tīrīšanas darbus izdarīs Jūsu vietā, bet Jums vajadzēs atcerēties iztīrīt piena sistēmu un veikt regulāru atkaļķošanu, lai katra kafijas tasīte būtu augstākajā līmenī! 

Servēšanas piederumi

Servēšanas piederumi
Perfekta Kafijas pasniegta viselegantākajā veidā

Par JURA

JURA ir ieguvusi daudz apbalvojumu un nomināciju tehnoloģiju nozarē. Visvairāk par inovācijām un dizainu. Šie Šveices kafijas automāti izceļas ar savu eleganci un klasisko dizainu. Jura automāti ir atpazīstami arī ar ērto automāta kontroli, izvēlne tiek pielāgota katram tirgum ( dzimtajā valodā).
Kopš 1931, Šveices uzņēmums JURA Elektroapparate AG ražo inovatīvu, augstas kvalitātes sadzīves tehniku.
 
Startējot biznesā kā espresso/kafijas automātu ražošanas pionieri, kopš 80.-to gadu vidus JURA ir bijis viens no galvenajiem sadzīves tehnikas sektora ražotājiem. Šodien, izmantojot savu pieredzi un zināšanas, uzņēmums izstrādā pus profesionālus kafijas automātus arī birojiem un ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumiem.
 
Mūsdienās, šis tradicionālais Šveices zīmols ir kļuvis pasaulē plaši pazīstams. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Niederbukzitenā, Šveicē, bet JURA meitas uzņēmumi atrodas Vācijā, Austrijā, Spānijā, Austrālija, Zviedrija un Nīderlandē. Daudzās pasaules valstīs JURA ienāk tirgū cieši sadarbojoties ar izplatītājiem.
 
Fundamentālas Šveices vērtības
 
Inovācijas, precizitāte, kvalitāte, uzticamība, ilgtspējīgums un pakalpojumi — šie vārdi pauž JURA būtību. Šveices uzņēmums ir vienīgais zīmols visā pasaulē, kurš ir specializējies augstākās kvalitātes speciālā sortimenta kafijas automātu ražošanā, un tas ir pārliecinoši ieņēmis savu vietu kā galvenais speciālists šajā tirgū. Ar JURA kafijas automātu palīdzību gatavotā kafija izceļas ar lielisku garšu, automāti ir vienkārši lietojami, un tiem raksturīgs neatkārtojams dizains. 

Galvenās Tehnoloģijas

 

Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) un Pulsa ekstrakcijas process (P.E.P. ®)

Ideālas kafijas pagatavošanu nedrīkst atstāt nejaušības varā. Tādēļ JURA inženieri ir izstrādājuši sistēmu, kas spēj iegūt maksimālo garšas pakāpi un aromātu no jebkuras šķirnes un jebkura grauzdējuma kafijas. Mūsdienās, Intelligent Pre Brew Aroma System© ir praktiski neaizstājams aprīkojums jebkuram kafijas automātam, kas ir paredzēts patiesiem kafijas cienītājiem.
Pulsa ekstrakcijas process (P.E.P. ®) nodrošina optimālu ekstrakcijas laiku, pulsējot karstu ūdeni caur maltu kafiju ar optimālu ūdens daudzumu maza tilpuma kafijai līdz 80 ml, piemēram, ristretto vai espresso.

Intelligent water system (I.W.S.®)

Kafija satur 98% ūdens. Tas nozīmē, ka svaigam aukstam ūdenim ir būtiska nozīme, lai sasniegtu nevainojamus kafijas rezultātus. Ūdens sildīšana izraisa kalcija uzkrāšanos. JURA piedāvā inteliģentu risinājumu: filtru CLARIS plus.

Tas aizsargā mašīnu pret kalcija nogulsnēm un pagarina tās kalpošanas laiku.
Iekārta nav jāatkaļķo. Un jums tiek garantēta nemainīgi augsta ūdens kvalitāte un līdz ar to arī kafijas kvalitāte. Inteliģentās ūdens sistēmas (I.W.S.®) revolucionārā tehnoloģija automātiski nosaka, kad ir ievietots filtrs, bez jebkādas programmēšanas.

Smalko putu tehnoloģija

Ultra modernā putošanas tehnoloģija pagatavo neatkārtojamas kvalitātes piena putas. Putas ir vienlaikus smalkas un blīvas, piedodot tām krēmveida konsistenci ar liegu salduma noskaņu.

Putotājs sastāv no divām atsevišķām kamerām, kurās piens tiek putots divreiz. Jebkuri izveidojušies burbuļi pārsprāgst, padarot putu tekstūru blīvu un ārkārtīgi smalku. Trīs aizsprosta stieņi putotāja padeves krāna iekšpusē palēnina putu plūsmu, tādēļ tasē tās ieplūst lēni un vienmērīgi.

Aroma+ dzirnaviņas

Aroma+ dzirnaviņas samazina malšanas laiku un troksni līdz pat 50%. Dzirnaviņu forma un izturīgie, smalkie zobi garantē vienmērīgi smalku malšanas rezultātu visā aparāta kalpošanas laikā.