Jaunā RD Electronics elektropreču veikala atklāšana t/c Sāga

10.novembrī durvis apmeklētājiem vēris jaunais “RD Electronics” veikals, kas atrodas t/c Sāga, Biķeru ielā 4, Dreiliņos. Tas ir jau trešais “RD Electronics” veikals Latvijā, kura dizains veidots atbilstoši jaunai koncepcijai.

Veikala jaunās koncepcijas ieviešana ir vērienīgs projekts, kurā iesaistījās daudzi mūsu partneri, tādi kā “LG”, “Samsung”, “Sony”, “Philips”, “Miele”, “Electrolux”, “Microsoft”, “Apple” u.c., un rezultātā jaunajā veikalā esam nodrošinājuši iespēju visiem iedzīvotājiem iepazīties ar pasaules flagmaņiem, aktuālajiem jaunumiem, kā arī esam gatavi sniegt profesionālas konsultācijas par tiem.

Veikalā piedāvāto preču sortiments ir plašs, un katrs atradīs sev nepieciešamo – portatīvie datori, mobilie telefoni, televizori, ledusskapji, veļas mazgājamās mašīnas, putekļu sūcēji un cita sadzīves tehnika. Mūsu veikalā ir rūpīgi piemeklēts elektropreču sortiments, informatīvais atbalsts, izdevīgas cenas un nevainojams klientu apkalpošanas serviss.

Šobrīd “RD Electronics” ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls elektronikas un sadzīves tehnikas segmentā Latvijā ar 31 veikalu un ir uzkrājis 26 gadu pieredzi šajā nozarē. Uzņēmuma veikalos Latvijā kopumā nodarbināti vairāk nekā 500 darbinieki.

Gaidīsim jūs mūsu jaunajā veikalā!