Mūsdienās datorspēles atzīst par mākslas nozari, tāpat kā kino vai teātri. Var apgalvot, ka mūsdienās datorspēles spēlē lielākā datoru lietotāju daļa. Nav svarīgi cik daudz laika Jūs pavadāt spēlējot - dažas minūtes dienā vai spēlējat visa vakara garumā. Mūsuprāt, patīkami aksesuāri spēj palielināt gandarījumu no spēles, dažreiz tie ļoti ietekmē spēles gaitu un lietotāja sasniegumus kibersportā. Apskatīsim labāko, ko varam piedāvāt!

Datorpeles un tastatūras

Laba datorpele ir svarīgākais geimera instruments.

Izvēloties datorpeli, no sākuma ir vērts izlemt, kura žanra datorspēles Jūs spēlēsiet visvairāk. Ja spēlēsiet populārās on-line spēles, vislabāk patiks specializēta datorpele ar daudzām papildu pogām MMORPG faniem. Ja Jūsu tieksme ir pēc Shooter (šaušana) datorspēlēm, iesakām ērtas formas datorpeli ar kursora kustības ātruma iestatīšanu (DPI). Pastāv arī datorpeles, kas paredzētas noteiktajam datorspēlēm, jo ir aprīkotas ar specializētajiem darbības režīmiem, pogām un opcijām, lai padarītu spēli vēl aizraujošāku.

Peles paliktnis datorspēlēm

Katrs geimeris zina, cik nepatīkami ir zaudēt sīkumu dēļ... Visnotaļ pats nožēlojamais ir palaist veiksmi neērta paliktņa dēļ. Tas taču ir tik mazsvarīgs aksesuārs, vai ne? Ja Jūs patiesi nopietni esat aizrāvušies ar spēlēm, iesakām izvelēties lielus un ērtus datorpeles paliktņus ar neslīdošu pārklājumu no apakšas.

Portatīvo datoru dzesēšana

Ja Jūsu portatīvais dators ir domāts spēlēm, tam ir nepieciešams papildu dzesēšanas iekārta. Spēles laikā dators darbojas ar savu maksimālo iespējamo jaudu un bieži vien uzkarst. Lai atvieglotu datoram darbību un pasargātu to no pārkarsēšanas, izvelieties dzesēšanas statīvu tādu, kurā dators ērti novietojams un pilnīgi iederas pēc izmēriem – dators ir Jūsu svarīgākais spēļu rīks!

Spēļu austiņas

Labas austiņas ir panākumu atslēga komandas cīņās (on-line komandu spēlēs).

Ir svarīgi ne vien labi sadzirdēt visas skaņas spēles gaitā, bet arī to ko saka Jūsu komandas biedri. Iebūvēts mikrofons dos iespēju apspriest spēles stratēģijas, komentēt situācijas un aktīvi piedalīties komandas spēlē.

Izvēlieties troksni slāpējošas austiņas, kas pilnība aizsedz ausis, jaudīgiem skaļruņiem un uzticamu galvas stīpu – šādas austiņas ilgi Jums kalpos un spēles laikā palīdzēs kļūt par uzvarētāju. Ir vērts pievērst uzmanību ne vien tehniskajiem raksturojumiem, bet arī ērtumam – austiņām ir jābūt ergonomiskām, vēlams ar mīkstu un cieši piegulošu polsteri ilgam valkāšanas komfortam.

Geimeru krēsli

Jāpiebilst, ka geimeri pavada daudz laika sēžot pie datora. Spēles laikā Jūs esat maksimāli koncentrēts/fokusēts un ķermenis nogurst. Ērts datorkrēsls ir muguras veselības un labas pašsajūtas garants. Pareiza sēdēšanas pozīcija pie datora ļaus Jums ilgāk koncentrēties. Mūsu piedāvātie datorspēļu krēsli ir ne tikai ergonomiski, bet arī stilīgi un lieliski noderēs īstiem spēlētājiem.

Kopšanas līdzekļi

Pastāv uzskats, ka datorpele un tastatūra ir visnetīrākās lietas mājās. Mēs nezinām, vai tas tā tiešām ir, taču kopt un tīrīt savu datoru ir nepieciešams! Nav svarīgi cik modernu rīku izmantojat – tas ir jaudīgs portatīvais dators vai vecais galda dators - iesakām vismaz reizi nedēļā, izmantojot speciāli datoram paredzētos kopšanas līdzekļus (t.i. salvetes, lupatiņas, izsmidzināmie līdzekļi), tīrīt ekrānu, korpusu, datorpeli un citus datora piederumus.