Pareizi izvēlētie aksesuāri spēj iepriecināt jebkura mobila telefona īpašnieku! Kādi aksesuāri ir piemēroti Jūsu mobilajam telefonam, to arī uzzināsim šajā rakstā!

Telefona aizsargmaciņi un vāciņi

Mūsdienās viedtālrunis ir neaizvietojams rīks, taču dārgs un ļoti trausls, jo īpaši ar stikla korpusu. Tāpēc labi aizsargājošs vāciņš vai maciņš jūsu telefonam ir svarīgs aksesuārs.

telefona vaki

Šobrīd aizsargvāciņu daudzveidība spēj pārsteigt jebkura telefonu zīmola piekritēju, turklāt, labākos variantus mēdz piedāvāt tieši mobilā telefona ražotāji. Var sastapt dārgus variantus, taču tie piedāvā izcilu kvalitāti un dažādus papildu bonusu – izgriezumus, kas palīdz ātri atbloķēt mobilo ierīci, “gudrais” vāks, kuru atverot, automātiski atbloķējās telefons un citas patīkamas opcijas.

Aizsargstikli

Aizsargstikls, īpaši rūdītais stikls, ir noturīgs un plāns, nodrošina optimālu aizsardzību mobilā telefona ekrānam. Tas ir stiprāks, nekā parasta ekrāna aizsargplēve, aizsargā no triecieniem un skrāpējumiem. Pateicoties aizsargstiklam, viedtālrunis var pārdzīvot vairākus sitienus un kritienus, taču cietīs tikai viegli samaināms aizsargstikls, kuru Jūs varat iegādāties un uzlīmēt patstāvīgi.

austinas

Austiņas

Mūsdienu telefona ražošanā lielākā nozīme tiek pievērsta tieši ērtai mūzikas atskaņošanai augstā kvalitātē. Ikvienam no mums savā ikdienā lielāks vai mazāks laika sprīdis ir jāpavada transportā, ceļā, un to mēs darām klausoties mūziku, audiogrāmatas vai pat skatoties iecienīto seriālu. Tāpēc bez labām austiņām neiztikt, tās palīdz radīt patīkamu darba un ceļošanas gaisotni.

Cilvēkiem, kas nemitīgi ir kustībā, ideālas variants varētu būt bezvadu (bluetooth) lielā izmēra un slēgtās konstrukcijas austiņas ar maksimāli gludu skaņas frekvenču līkni. Taču šādas konstrukcijas austiņas ne visiem šķitīs ērtas sava izmēra dēļ, lai gan piedāvā vislabāko skaņu.

Ieliekamās “Pīlītes” konstrukcijas austiņas gandrīz nav pamanāmas ausīs, taču ne visiem patīk sajūta, ka ausīs ir kaut kas ievietots.

Ieliekamo austiņu izvēlei ir jābūt atbildīgai, jo ir jāpārliecinās, ka komplektā ir vairākas dažāda izmēra silikona uzmavas.

Par patīkamu bonusu arī kalpos iebūvēts mikrofons un skaļuma regulēšana – ērti klausoties mūziku varēsiet atbildēt uz ienākošu zvanu un pēc tam atgriezties pie mīļākās dziesmas klausīšanās bez liekām manipulācijām.

Atmiņas kartes

Atmiņas karte palīdz palielināt viedierīces iebūvēto atmiņas apjomu, kuras parasti vienmēr nepietiek. Mūzika, aplikācijas, kartes, grāmatas – tam visam vajag daudz atmiņas, tāpēc papildu atmiņas karte ļoti noderēs.

Iesakām izvēlēties atmiņas kartes ar pēc iespējas lielāku kapacitāti, kādu atbalsta Jūsu viedierīce – šo informāciju varat noskaidrot ražotāja mājaslapā. Svarīgs parametrs ir arī ātrums, ar kuru spej strādāt atmiņas karte - to dēvē par “ātruma klasi” – jo tā ir augstāka, jo ātrāk darbosies karte. Pēc mūsu domam, vismazākā pieļaujamā vērtība ir desmitā klase, taču zibenīgi ātri darbosies kartes ar superātruma atbalstu, tās tiek apzīmētas ar UHS.

Bluetooth bezvadu austiņas

Bluetooth austiņa rada pilnīgu ērtību sajūtu, jo tā ir pielāgota ausij un palīdz ērti atbildēt uz telefona zvanu, būdams pie stūres. Šī kompakta ierīce apvieno sevī mikrofonu un skaļruni, piedāvājot sarunāties nepieskaroties telefonam. Daudzi viedtālruņu lietotāji izmanto Bluetooth austiņu arī ikdienas dzīvē, jo to izmantot ir maksimālu komforti pat ilgstošas lietošanas laikā. Var neturot telefonu rokās pacelt un atcelt ienākošos zvanus, veikt izejošus zvanus un nav svarīgi ar ko tiek nodarbināts cilvēks sarunas laikā.

Pastāv arī specializēti varianti automobilim, kas piestiprinās pie saules aizsarga. Ceļojumu laikā tie nodrošina īpaši ērtu sarunu pa telefonu. Iesakām izvēlēties Bluetooth austiņu ar visjaudīgāko bateriju un augstas kvalitātes veiktspēju no labi pazīstamiem ražotājiem – šādi aksesuāri kalpos ilgi.

Portatīvi Bluetooth skaļruņi

Protams, iebūvētie skaļruņi viedtālrunī var nodrošināt skaļu skaņu, taču to never dēvēt par kvalitatīvu. Lai klausītos kvalitatīvu mūziku viedtālrunī, iegādājieties bezvadu skaļruni ar Bluetooth pieslēgumu un klausieties iecienītos singlus mājas vai brīvā dabā!

portatīvie skaļruņi

Bez šaubām, ir ļoti plaša bezvadu skaļruņu izvēle, kas atšķiras savā starpā ne tikai dizaina un izmēra ziņā, bet arī ar iebūvēto akumulatoru un jaudu. Parasti, jo vairāk ir iebūvēts skaļruņu, jo kvalitatīvāku skaņu tā sniedz. Pastāv pat modeļi ar iebūvēto sabvūferi!

Lai saņemtu patiesi kvalitatīvu skaņu, iesakām iegādāties ierīci vismaz ar diviem iebūvētajiem skaļruņiem un jaudu ne mazāk kā 5W. Par patīkamu bonusu kalpos pogu esamība, ar kurām var ne tikai regulēt skaņu, bet arī atbildēt uz ienākošajiem zvaniem.

Kopšanas līdzekļi

Kopt savu viedierīci ir ieteicams katram īpašniekam – arī pašam būs patīkamāk lietot ierīci, patiesībā, kopts viedtālrunis kalpos ilgāk. Iesakām izmantot kopšanas līdzekļus ekrānam vismaz reizi dienā, turklāt neaizmirstiet kopt arī viedtālruņa korpusu!