Piegāde un apmaksa

Piegādes veidi

APMAKSA

APMAKSA

Skaidrā naudā vai ar kredītkarti

Ārkārtējās situācijas laikā norēķināties par preci skaidrā naudā vai ar kredītkarti nav iespējams. Lūdzu, izmantojiet citu maksājuma veidu (pārskaitījums, on-line apmaksa vai apmaksa ar kredītkarti internetā).

Līzinga noformēšana

Preces saņemšanas brīdī uz mājām vai jebkurā RD Electronics veikalā Latvijā

Pārskaitījums

Mēs sagatavosim rēķinu, kuru Jūs apmaksāsiet ar bankas pārskaitījumu

On-line apmaksa

Šobrīd šāda iespēja tiek piedāvāta SWEDBANK un SEB bankas klientiem

Apmaksa ar kredītkarti Internetā

Ir iespēja apmaksāt pasūtījumu ar Eiropas Savienības, Skandināvijas un Krievijas kartēm

Skaidrā naudā vai ar kredītkarti pie kurjera

SVARĪGI!

  1. Ja pasūtījums ir noformēts uz fizisko personu un saņemšanas vieta ir RD Electronics veikals, pasūtījuma saņemšanai pietiekami nosaukt tikai pasūtījuma ID numuru. Šajā gadījumā pasūtījumu varat saņemt Jūs vai trešā persona, kas zina pasūtījuma ID numuru.
  2. Saņemot pirkumu punktos Circle K, DPD Pickup Punkti, kā arī ar kurjeru, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, elektroniskā identifikācijas karte (eID) vai autovadītāja apliecība). Ja pirkuma saņemšanas punkts ir izvēlēts “Latvijas Pasts”, Jums jāuzrāda pase vai eID. Pasūtījumu var saņemt pircējs, kas norādīts pasūtījumu noformēšanas brīdī.
  3. Ja pasūtījuma saņemšanas vieta ir ar kurjeru līdz mājam bez priekšapmaksas, neaizmirstiet sagatavot nepieciešamo summu pasūtījuma apmaksai.
  4. Ja piegādi veic DPD kurjerpakalpojumi, obligāti saglabājiet pavadzīmi, tā būs Jums svarīga situācijā, ja būs nepieciešams garantijas serviss.
  5. Gadījumā, ja Jūs nevarat saņemt preci noteiktajā laikā, lūdzu, paziņojiet to mūsu operatoriem zvanot tālr. +371 66778899 un mēs ar Jums vienosimies par piegādes laika pārcelšanu.
  6. Piegādes termiņi var mainīties, ja pirkuma noformēšanas brīdī, adreses lauciņš tika nekorekti aizpildīts, kā arī pasūtījuma apmaksas veids ir pārskaitījums vai kredīts.
  7. Klientu ērtībai mēs plānojam piegādes uz iespējami ātrāko datumu. Saņēmējam sūtam SMS un epastu ar plānoto datumu. Ja uzreiz pēc pasūtījuma vēlaties mainīt piegādes nosacījumus, zvaniet mums pa tel. 66778899. Ja prece jau ir nodota DPD, klients saņems SMS no DPD ar saiti, kur var mainīt piegādes adresi un datumu.

14 dienu preces
atgriešanas iespēja

Preces pārbaude
veikalā

Elektropreču veikals
№1 Latvijā*

Bezmaksas piegāde
līdz veikalam