Piegāde un apmaksa

Piegādes veidi

APMAKSA

APMAKSA

Skaidrā naudā vai ar kredītkarti veikalā

Līzinga noformēšana

Preces saņemšanas brīdī uz mājām vai jebkurā RD Electronics veikalā Latvijā

Pārskaitījums

Mēs sagatavosim rēķinu, kuru Jūs apmaksāsiet ar bankas pārskaitījumu

On-line apmaksa

Šobrīd šāda iespēja tiek piedāvāta Swedbank, SEB un Citadele bankas klientiem

Apmaksa ar kredītkarti Internetā

Ir iespēja apmaksāt pasūtījumu ar Eiropas Savienības un Skandināvijas kartēm

Ar kredītkarti pie kurjera

SVARĪGI!

  1. Ja pasūtījums ir noformēts uz fizisko personu un saņemšanas vieta ir RD Electronics veikals, pasūtījuma saņemšanai pietiekami nosaukt tikai pasūtījuma ID numuru. Šajā gadījumā pasūtījumu varat saņemt Jūs vai trešā persona, kas zina pasūtījuma ID numuru.
  2. Saņemot pasūtījumu Circle K degvielas uzpildes stacijās vai Latvijas Pasta nodaļās, kā arī ja pasūtījumu piegādā kurjers, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, elektroniskā identifikācijas karte (eID)). Pasūtījumu var saņemt pircējs vai pasūtījuma veikšanas brīdī norādītā pilnvarota persona.
  3. Ja izvēlējāties apmaksāt pasūtījumu kurjeram piegādes brīdī, neaizmirstiet sagatavot pasūtījuma apmaksai nepieciešamo summu.
  4. Ja piegāde tiek veikta ar kurjeru, obligāti saglabājiet preču pavadzīmi, tā būs nepieciešama garantijas apkalpošanas gadījumā.
  5. Gadījumā, ja nevarat saņemt pasūtījumu noteiktajā laikā, lūdzu, informējiet mūsu operatorus, zvanot pa tālr. +371 66778899, lai varam vienoties par piegādes laika pārcelšanu.
  6. Piegādes termiņi var mainīties, ja pirkuma noformēšanas brīdī tika nekorekti aizpildīts adreses lauks, kā arī ja pasūtījuma apmaksas veids ir pārskaitījums vai līzinga noformēšana.
  7. Klientu ērtībai mēs plānojam piegādes uz iespējami ātrāko datumu. Saņēmējam tiek nosūtīta SMS un e-pasta vēstule ar plānoto piegādes datumu. Ja uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas vēlaties mainīt piegādes nosacījumus, zvaniet mums pa tālr. +371 66778899. Ja prece jau ir nodota kurjerdienestam, mainīt piegādes adresi un datumu būs iespējams pēc SMS saņemšanas no kurjerdienesta, kur nospiežot īsziņā esošo saiti varēsiet mainīt piegādes adresi un datumu.

14 dienu preces
atgriešanas iespēja

Preces pārbaude
veikalā

Elektropreču veikals
№1 Latvijā*

Bezmaksas piegāde
līdz veikalam