Akcijas Jaunumi Preču piegāde un apmaksa Noderīga informācija Par uzņēmumu Kontakti
|
|


Preču piegāde un apmaksa

Interneta veikalā Rdveikals.lv Jūs sagaida visplašākais preču sortiments, patīkamas cenas un vienmēr profesionāla apkalpošana. RDveikals.lv – vienīgais interneta veikals Latvijā, kurš piedāvā preces kvalitātes garantiju, iespēju aplūkot pirkumu pirms tā apmaksas un atgriezt preci 15 dienu laikā. 

*Preces atgriešanas garantija neattiecas uz personīgās higiēnas līdzekļiem (skuvekļiem, epilatoriem, kāju vanniņām, zobu birstēm utt.)
Bezmaksas piegāde uz jebkuru no RD Electronics veikaliem visā Latvijā!

1. Saņemiet savu preci bez maksas jebkurā RD Electronics veikalā.

2. Jums tuvāko veikalu adreses meklējiet sadaļā kontakti.

3. Mēs ar Jums sazināsimies pēc pasūtījuma noformēšanas un paziņosim, kad Jūsu pirkums tiks piegādāts uz veikalu.

4. Jums būs veselas 5 dienas, lai personīgi atnāktu pēc preces.

Izvēloties šo piegādes variantu, Jūs varat aplūkot preci, un pirms naudas samaksas mūsu pārdevēji sniegs Jums profesionālu konsultāciju par šo preci. Jūs vienmēr ir tiesības atteikties no preces iegādes. Jo mūsu mērķis – apmierināti klienti.

Saņemot preci RD Electronics veikalā, Jums jāuzrāda pasūtījuma ID numurs. Katram pasūtījumam ir unikāls ID un tas ir zināms tikai RD Electronics pārstāvjiem un preces pasūtītājam. Paziņojot trešajām personām šo ID numuru, Jūs tādā veidā nododat viņiem pilnvaru saņemt preci Jūsu vietā.

Cik ātri pasūtījums ir jāizņem?
Kad pasūtījums kļūst pieejams saņemšanai, tas ir jāizņem 5 dienu laikā. Prece vispirms tiek atvesta uz veikalu vai pakomātu un Jūs tiekat informēts e-pastā un SMS, no šī brīža tiek dotas 5 dienas, lai to izņemt, savādāk pasūtījums tiek automātiski anulēts. Ja kādu iemeslu dēļ Jūs nevarat šajā laika posma savu pasūtījumu izņemt, sazinieties ar mūsu operatoru pa tālruni 66778899.
Kā uzzināt piegādes cenu?

1. Piegādes cena ir atkarīga tikai no preces svara.
 
2. Jūs maksājiet atbilstoši izvēlētās preces svaram. Ar mūsu tarifiem Jūs varat iepazīties zemāk.  

3. Piegādes cenu Jūs varat uzzināt, piezvanot mūsu operatoram pa tālruni+371 66778899.

4. Precīzu informāciju par piegādi Jūs varat saņemt arī mūsu interneta veikalā, veicot trīs vienkāršus soļus:

1.solis 
Atrodiet mūsu interneta veikalā Jūs interesējošo preci

2.solis
Ielieciet to grozā

3.solis
Pārejot uz pasūtījuma noformēšanas lapu, izvēlieties to piegādes veidu, kurš Jūs interesē. Mūsu sistēma Jums izsniegs šīs piegādes cenu.

Piegāde Latvijā: pasūtot vairākas preces, Jūs maksājat tikai par smagākās preces piegādi. Pārējās preces mēs atvedīsim jums par velti!

Neatkarīgi no iegādāto preču skaita, piegādes cena tiks noteikta pēc smagākā pirkuma svara. Tas ir izdevīgi!

Pasūtījuma apmaksa

Mēs pieņemam VISUS apmaksas veidus. Vienkārši izvēlēties sev ērtāko veidu: 

 • Norēķināšanās skaidrā naudā, saņemot preci 
 • Pārskaitījums
 • Online maksājums (šobrīd šāda iespēja tiek piedāvāta SWEDBANK, CITADELE un SEB klientiem, bet drīzumā šo apmaksas veidu mēs piedāvāsim arī citu banku klientiem
 • Līzinga noformēšana, piegādājot preci uz mājām vai jebkuru no RD Electronics veikaliem visā Latvijā
 • Apmaksa ar kredītkarti (saņemot preci jebkurā no RD Electronics veikaliem visā Latvijā) 
 • Apmaksa ar kredītkarti internetā
Piegādes termiņi
 1. Mēs parūpēsimies par to, lai Jūsu izvēlētā prece tiktu piegādāta visīsākajos termiņos un Jums ērtā laikā. 

 2. Piegādājot uz mājām, mēs piegādāsim preci, kura ir pieejama noliktavā, jau nākamajā dienā* (ja pasūtījums tika noformēts līdz plkst. 14:00). Pasūtījums tiks piegādāts no 8:00 līdz 18:00.
  *izņemot pasūtījumus sestdien un svētdien.
   
 3. Mēs atvedīsim preci Jums ērtā laikā (no 8:00-18:00, no 18:00-22:00), ja prece pasūtīta ar piegādi uz konkrēto adresi, un Jūs atrodaties Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Rīgā, Rēzeknē, Saldū, Talsos, Valmierā, Ventspilī.
   
 4. Piegāde sestdien līdz mājām ar DPD kurjeriem Rīgā maksā +2,00 EUR;
  Piegāde sestdien līdz mājām ar DPD kurjeriem līdz lielajām pilsētām Latvijā (Liepāja, Daugavpils, Ventspils utt.) maksā +3,50 EUR;
  Piegāde sestdien līdz mājām ar DPD kurjeriem līdz Latvijas attālākajiem punktiem maksā +5,00 EUR;
  Sestdien netiek veikta DPD piegāde precei, smagākai par 31.5 kg.
   
 5. Mēs savlaicīgi atsūtīsim atgādinājumu uz Jūsu telefona numuru par to, ka prece jau ir ceļā.
   
 6. Mūsu kurjers ar Jums sazināsies ne vēlāk kā 30 minūtes pirms noteiktā piegādes laika.
Smagu preču piegāde
 1. Ja Jūsu izvēlētā prece sver mazāk par 30 kg, mūsu kurjers piegādās to tieši pie Jūsu durvīm.
   
 2. Lūdzu ņemiet vērā, ja prece sver vairāk par 30 kg, Jums būs pašiem jāparūpējas par preces piegādi no kurjera automašīnas līdz Jūsu mājām vai birojam.
   
 3. Precēm ar svaru no 30 kg līdz 80 kg ir pieejams papildu ienešanas pakalpojums. Piegādei ar ienešanu ir nepieciešami 2 kurjeri, tāpēc retos gadījumos tas var aizņemt līdz 2 dienām. Ienešana tiek veikta tikai līdz klienta durvīm.
   
 4. Lielgabarīta preču piegāde (piemēram, lielā sadzīves tehnika) retos gadījumos var aizņemt līdz 2 dienām.
   
 5. Ja esat pasūtījuši bezmaksas piegādi uz vienu no mūsu veikaliem, mēs pilnīgi bez maksas nogādāsim preci līdz Jūsu automašīnai.

 Saņemiet preci ar kurjeru līdz Jūsu ofisa durvīm!

1. Piegādes maksa ir atkarīga no Jūsu darba atrašanās vietas un pasūtītās preces svara.

2. Jūsu piegādes izmaksas var uzzināt, aizpildot piegādes pieteikumu internetveikalā (spiediet “Ielikt grozā”, atzīmējiet vajadzīgo piegādes veidu, apakšā parādīsies piegādes cenа) vai zvanot pa tālruni +371 66778899.

Pārbaudiet preces pie saņemšanas
Svarīgi!
Kad kurjers atved Jums pasūtījumu, vispirms vizuāli apskatiet paku. Vai iepakojumam nav bojājuma pazīmes - deformēts, saplēsts, citādi bojāts? Ja iepakojums ir bojāts Jums ir tiesības:
 • Atteikties pieņemt šādu sūtījumu;

 • Pieprasīt kurjeram sastādīt aktu par bojājumu;

 • Kurjera klātbūtnē pārbaudīt pakas satura stāvokli PIRMS pieņemšanas dokumentu parakstīšanas.

Parakstot kurjera sniegtos dokumentus, Jūs apliecināt, ka saņemšanas brīdī prece fiziski nebija bojāta. Ja ir šaubas, tad vispirms pārbaudiet preci un tikai tad parakstiet dokumentus.

Pickup Punkti piegāde

1. Piegādes laiks: 1-2 darba dienas no pirkuma veikšanas brīža*.

2. Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts Pickup Punktā, Jūs saņemsiet SMS uz telefonu numuru, kas tika norādīts pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas.

3. Saņemot preci, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte, autovadītāja apliecība), sūtījums tiks izsniegts cilvēkam, kura vārds un uzvārds tika norādīts kā saņēmējs pirkuma veikšanas brīdī. *Saņemto PIN kodu var nodot arī trešajai personai, kurai, dodoties pēc pakas, jānosauc tās saņēmēja vārds, uzvārds un PIN kods.
Saņemot preci Pickup Skapī, jāievada SMS veidā saņemtie PIN kodi Pickup skapja sistēmā.

4. Atgādinām, ka Pickup Paku Bode izsniegšanas punkta darbinieks nevarēs atbildēt uz jautājumiem saistībā ar Jūsu pasūtījumu. Šādos gadījumos lūdzam vērsties pie mūsu konsultantiem pa telefonu +371 66778899.

5. Doto piegādes veidu var izmantot tikai fiziskas personas bezskaidras naudas maksājuma gadījumā – ar bankas pārskaitījumu, bankas karti (pirmsapmaksa).

6. Cena par piegādi, neatkarīgi no preces: 2 eur.

*Gadījumā, ja prece ir noliktavā. Ja prece ir pēc pasūtījuma, tad precizējiet piegādes laiku pie operatora.

Omniva piegāde
1. Piegādes laiks: 1-3 darba dienas no pirkuma veikšanas brīža* līdz 56 termināliem visā Latvijā. Atrodiet tuvāko terminālu šeit.

2. Tiklīdz Jūsu pirkums tiks piegādāts uz Omniva terminālu, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kurš tika norādīts pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas.

3. Uz termināla ekrāna nospiediet pogu “Saņemt sūtījumu” un ievadiet kodu, kuru Jūs saņēmāt īsziņā vai uz e-pastu.

4. Izņemiet sūtījumu no termināla, aizveriet durtiņu un obligāti apstipriniet preces saņemšanu, uz ekrāna nospiežot pogu “Apstiprināt”.

5. Cena ir 2,00 eur par jebkuras preces piegādi, kuras svars ir līdz 30 kg un izmēri nav lielāki par 41х38х64 cm. (Preces piegādes nosacījumus, kura pārsniedz šos izmērus, skat. šeit)

*Ņemot vērā, ka prece ir noliktavā. Ja prece ir pēc pasūtījuma, tad precizējiet piegādes laiku pie operatora.

Piegāde Latvijas Pasts nodaļās
 1. Piegādi uz Latvijas Pasts nodaļām var pieteikt precēm, kuru svars nepārsniedz 20 kg. Piegādes laiks: 1-2 darba dienas no pirkuma veikšanas brīža*.
   
 2. Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts pasta nodaļā, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kas tika norādīts pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 10 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas.
   
 3. Saņemot preci, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte, autovadītāja apliecība neder), sūtījums tiks izsniegts cilvēkam, kura vārds un uzvārds tika norādīts kā saņēmējs pirkuma veikšanas brīdī. Jums pasta darbiniekam ir jānosauc kods no SMS paziņojuma, tādējādi apstiprinot, ka esat konkrētā sūtījuma saņēmējs.
   
 4. Atgādinām, ka Latvijas Pasts darbinieks nevarēs atbildēt uz jautājumiem saistībā ar Jūsu pasūtījumu. Šādos gadījumos lūdzam vērsties pie mūsu konsultantiem pa telefonu +371 66778899.
   
 5. Cena par piegādi, neatkarīgi no preces: 2.50 eur.
Piegāde uz Circle K degvielas uzpildes stacijām
 1. Piegādi uz Circle K var pieteikt precēm, kuru svars nepārsniedz 10 kg. Piegādes laiks: 1-2 darba dienas no pirkuma veikšanas brīža*.
   
 2. Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts Circle K, Jūs saņemsiet SMS uz telefonu numuru, kas tika norādīts pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 10 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas.
   
 3. Saņemot preci, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte, autovadītāja apliecība), sūtījums tiks izsniegts cilvēkam, kura vārds un uzvārds tika norādīts kā saņēmējs pirkuma veikšanas brīdī. Jums ir jānosauc Circle K darbiniekam kods no SMS paziņojuma, tādējādi apstiprinot, ka esat konkrētā sūtījuma saņēmējs.
   
 4. Atgādinām, ka Circle K darbinieks nevarēs atbildēt uz jautājumiem saistībā ar Jūsu pasūtījumu. Šādos gadījumos lūdzam vērsties pie mūsu konsultantiem pa telefonu +371 66778899.
   
 5. Cena par piegādi, neatkarīgi no preces: 2.50 eur.
Preces atgriešana
 • Jums ir tiesības 15 (piecpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.
 • Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 15 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.
 • Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) ir jāinformē mūs SIA “MK TRADE”, juridiskā adrese Buļļu iela 51c, Rīga, LV-1067, telefona Nr. 66118233, e pasta adrese pieteikums@mktrade.lv par lēmumu atteikties no šā līguma. Jūs varat izmantot pievienoto atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti.
 • Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
*Multi vārīšanas katli, datorspēles, programmnodrošinājums, kā arī ķermeņa kopšanas un higiēnas preces netiek pieņemtas atpakaļ
 
Svarīgi!

1. Saņemot pirkumu, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (autovadītāja tiesības vai pase). Pasūtījumu var saņemt pircējs (tas, kurš apmaksājis preci) vai pilnvarotā persona, kas norādīta, noformējot pasūtījumu.

2. Ja Jūs saņemat preci ar piegādi uz mājām bez iepriekšējas apmaksas, neaizmirstiet iepriekš sagatavot nepieciešamo summu. 

3. Ja piegādi veic DPD kurjerpasts, obligāti saglabājiet pavadzīmi, tā  būs Jums noderīga situācijā, kad būs nepieciešams garantijas serviss.  

4. Gadījumā, ja Jūs līzingā iegādāto preci saņemat ar kurjeru, lūgums preces saņemšanas laikā nodot kurjeram pases vai ID-kartes kopiju.
 
5. Ja nevarat saņemt preci noteiktajā laikā, lūdzu, paziņojiet par to mūsu operatoriem pa tālruni +371 66778899 un mēs pārcelsim piegādes laiku.
 
6. Piegādes termiņi var mainīties adreses lauciņu nekorektas aizpildīšanas gadījumā.
 
 
 
Salīdzināšanai atlasītas 0 preces
Salīdzināt atlasītās preces
Iztukšot
Preču piegāde un maksāšanas veidi | Kur jūs varat saņemt preces