Jaunumi Preču piegāde un apmaksa Preces ar atlaidi Noderīga informācija Par uzņēmumu Kontakti
|
Skype chat
|
|
|
|
Labākie piedāvājumi!
Uzziniet pirmais par jaunumiem, atlaidēm un akcijām!
Мūsu veikali


Acer AS5750G 15 – funkcionāls, jaudīgs u ergonomisks portatīvais dators

Interneta veikals RD Electronics piedāvā Acer AS5750G – funkcionālu, jaudīgu un ergonomisku portatīvo datoru, kuru ražo Taivānas kompānija Acer – viens no pasaulē lielākajiem portatīvo un personālo datoru ražotājiem. Portatīvais dators ir viens no Acer Aspire sērijas modeļiem, kuri aprīkoti ar jaudīgiem procesoriem, lielu apjomu cietajiem diskiem un liela apjoma operatīvo atmiņu, ar moderniem grafiskajiem risinājumiem un pilnu pieslēgšanās iespēju komplektu. Jāatzīmē, ka šis datora, tāpat kā visu Aspire saimes datoru, cena nav augsta un tādēļ tas daudziem lietotājiem būs pieejams risinājums. Un tā, aplūkosim šo modeli daudz sīkāk.


Acer AS5750G dizains

Acer AS5750G korpuss ir ārēji pievilcīgs, izturīgs un drošs, tam nekādu nenosvērtību vai brīvgājienu. Korpusa materiāls – ergonomiska augstas kvalitātes plastmasa, kura augšējā vākā ar ribotu struktūru. Pateicoties šādai virsmai dators iegūst savu „rozīnīti”. Augšējā vāka ribotā struktūra pilnībā izslēdz saskrāpēšanas iespēju un uz tā nepaliek lietotāja pirkstu nospiedumi. Portatīvā datora panelis ar nedaudz nošķeltām malām, kas tam piešķir elegantu izskatu. Tas ir izgatavots no taustei patīkamas pelēkas krāsas matētas plastmasas.

Klaviatūra un skārienpaliktnis

Acer AS5750G klaviatūra ir izveidota pēc „salu” principa un aprīkota ar papildus ciparu bloku. Jāatzīmē, ka taustiņu nospiešanas gaita ir precīza un mīksta, bet pietiekami lielais attālums starp taustiņiem pilnībā novērš nejaušas nospiešanas, kuras piemīt daudziem citiem portatīvajiem datoriem.

Portatīvā datora skārienpaliktnis ir ar vidējiem izmēriem un tam ir divkāršs vadības panelis. Bez tam, skārienpaliktnis ir aprīkots ir „multitouch” un vertikālās ritināšanas funkcijas atbalstu, kas ir ļoti ērtas darba funkcijas.

Ekrāns

Acer AS5750G datora WXGA ekrāna diagonāles izmērs ir 15,6 collas, tam ir matēta virsma un augsta izšķirtspēja 1366x768. Ekrāna īpatnība ir liela spilgtuma rezerve un augstas kvalitātes piesātināts attēls.

Aparatūras nodrošinājums

Portatīvais dators aprīkots ar samērā jaudīgu aparatūras nodrošinājumu. Dators aprīkots ar jaunāko otrās paaudzes Intel Core procesoru (mūsu interneta veikals piedāvā divas datora modifikācijas ar procesoriem Intel Core i5 / Intel Core i3), kuram ir augsta takts frekvence. Šāds procesors kopā ar lielu operatīvās atmiņas apjomu (4 GB) nodrošina augstu veiktspēju, bet lietotājam – dinamisku darbu. Portatīvais dators aprīkots ar diskrētu videokarti  NVIDIA GeForce GT540M, kura ļauj skatīties HD kvalitātes video.
Dators nokomplektēts ar liela apjoma cieto disku, kura ietilpība atkarībā no modifikācijas ir 640/750 GB, kas ļauj uzglabāt neierobežotu nepieciešamās informācijas apjomu.

Portatīvais dators aprīkots ar 1.3 megapikseļu tīmekļa kameru, kura aprīkota ar iebūvētu mikrofonu, kura testēšanas laikā (Skype) uzrādīja labu darba kvalitāti.

Bez tam Acer AS5750G Blk 15 ir aprīkots ar dažādiem interfeisiem:  USB (ieskaitot ātrdarbīgo USB 3.0), HDMI, VGA, LAN, 5-1 karšu lasītāju un optisko DVD-iekārtu (Super Multi). Bezvadu savienojumus nodrošina Bluetooth un Wi-Fi sakaru moduļi.

Nobeigumā, kā papildinājumu uzskaitītajām īpašībām, jāpiemin tādas Acer AS5750G priekšrocības, kā:
- DirectX 11 atbalsts;
- ātrgaitas Ethernet pieslēgums ;
- iespēja paplašināt operatīvo atmiņu līdz 8 GB;
- optimizēta Dolby telpiskās skaņas sistēma (atkarīga no modifikācijas);
- u.c.

 
 
Salīdzināšanai atlasītas 0 preces
Salīdzināt atlasītās preces
Iztukšot
Preču piegāde un maksāšanas veidi | Kur jūs varat saņemt preces