Akcijas Jaunumi Preču piegāde un apmaksa Noderīga informācija Par uzņēmumu Kontakti
|
|


Noderīga informācija

Interneta veikals – izdevīgs pirkums


Šodien, plānojot kādas preces iegādi, patērētājam rodas jautājums – kur iegādāties vēlamo preci? Pastāv vairāki varianti: veikt pirkumu tirdzniecības centrā, tirgū vai izmantot servisu, kurš ir parādījies samērā nesen – interneta veikalu. Katram no augstāk minētajiem variantiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Tomēr patērētāji, kuri ir izmēģinājuši pēdējo minēto iepirkšanās veidu, vienbalsīgi apgalvo: iepirkties internetā ir vienkārši, viegli un arī ļoti ērti.

Pamēģināsim noskaidrot priekšrocības, kādas pastāv, iepērkoties interneta veikalā. Un tā:

Izdevīgums

Pirmais, kas vienmēr satrauc pircēju – izdevīgums. Visi vēlas nopirkt pēc iespējas lētāk, un tai pašā laikā nezaudējot kvalitāti. Interneta veikals piedāvā šādu iespēju. Virtuālajā veikalā noteiktās cenas neiekļauj sevī papildus „uzcenojumus”, kuri ir parastos tirdzniecības centros: piemēram, piemaksa par komunālajiem pakalpojumiem, telpu īri, pārdevēju atalgojumu utt.
*Cenas mājas lapā un veikalā var atšķirties. Sekojiet līdzi aktuālajām akcijām vai sazinieties ar klientu centru, lai precīzēt cenas.

Izvēles brīvība

Otrs svarīgs „patērētāja meistarības” moments ir izvēlēties to, ko „sirds vien kāro”. Atnākot uz parastu veikalu pircējs apjūk un īsā laikā (neviens nevēlas atrasties veikalā līdz dienas beigām) cenšas izvēlēties preces modeli un marku, uzzināt tās priekšrocības vai trūkumus utt. Interneta veikals patērētāju neierobežo ne laikā, ne iespējās. Var vienkārši ērti iekārtoties pie datora monitora ar kafijas krūzi rokā un dažas stundas „jāpaguglē”, izvēloties to, kas ir nepieciešams.

Izvēloties preces modeli un marku var sameklēt ticamas „amatieru” atsauksmes un minimāli iepazīties ar preces priekšrocībām un trūkumiem. Pats patīkamākais ir tas, ka, ja pēkšņi nāksies veikt citus darbus, interneta veikals nekur nenozudīs, un pēc atgriešanās būs iespējams turpināt virtuālo „iepirkšanos”.

Psiholoģisks komforts

Jebkurā parastā veikalā patērētāji saskaras ar tādām sīkām, bet tomēr jūtamām problēmām, kā rindas, uzmācīgi pārdevēji, kuri cenšas pārdot preci, kuru viņiem jāpārdod, nevis to, kas ir tiešām nepieciešams pircējam, nav pieejams brīvs konsultants u.c. Šādā situācijā interneta veikalam ir priekšrocības, jo

  • tajā nav rindu;
  • konsultāciju var iegūt ar interneta veikala on-line atbalstu.
Līdz ar to, ja pircējs kaut-kur (bieži vien ar mediju starpniecību) būs uzzinājis par kādu jaunumu, kurš vēl nav nonācis noliktavā, viņš var atstāt pieprasījumu interneta veikalā un mierīgi gaidīt, kad darbinieki viņu informēs pa e-pastu par jaunās preces pienākšanu. Šāds serviss parastos veikalos parasti nav pieejams.

Laika ietaupījums

Mūsdienīgs cilvēks izjūt laika trūkumu, tādēļ cenšas to taupīt, ja parādās tāda iespēja. Interneta veikals lieliski palīdz taupīt laiku, ļaujot pirkumu veikt jebkurā patērētājam ērtā diennakts laikā – pat naktīs vai pusdienu pārtraukumos.

Drošība

Katrs pircējs vēlas iegādāties drošu, kvalitatīvu preci ar ilgu kalpošanas laiku. Visiem ir zināms, ka mēdz gadīties problēmas un kaut kādu iemeslu dēļ nopirktā prece ir nekvalitatīva (rūpnīcas kļūdas, transporta brāķis utt.). Interneta veikals pircēju pasargā no šādām nepatikšanām un nodrošina garantiju. Nekvalitatīvu preci noteikti apmainīs vai veiks tās remontu (jā prece jau kādu laiku ir nokalpojusi).

Iegādes komforts

Atgriežot preci, pircējs obligāti saskaras ar apmaksas un piegādes jautājumiem, kuri bieži vien gulstas uz viņa pleciem. Piemēram, pirkuma veikšanai paņemot līdzi kredītkarti, patērētājs var būt nepatīkami pārsteigts, jo veikalā nav nepieciešamā terminālā. Vai arī parastā veikala piegāde norisinās konkrētās dienās, uz to jāpierakstās, jāpielāgojas piegādes laikam, kurš ir ērts veikala darbiniekiem utt.

Interneta veikals pircēju atbrīvo no šādām niansēm, nodrošinot apmaksu dažādos veidos (kredītkarte, bankas pārskaitījums u.c.). Interneta veikali praktizē arī piegādi, kura bieži vien mēdz būt bezmaksas.

Lūk, tie arī ir internetveikala septiņi brīnumi, kuri pircējam nodrošina ērtu, izdevīgu un patīkamu iepirkšanos. Jūs piekritīsiet, ka pat, kad visas augstāk uzskaitītās priekšrocības dalot ar divi, interneta veikals ir ievērojami pārāks par parastu tirdzniecības centru.

Patīkamus pirkumus!

 
 
Salīdzināšanai atlasītas 0 preces
Salīdzināt atlasītās preces
Iztukšot
Preču piegāde un maksāšanas veidi | Kur jūs varat saņemt preces