Akcijas Jaunumi Preču piegāde un apmaksa Noderīga informācija Par uzņēmumu Kontakti
|
|


Par uzņēmumu


Šobrīd RD Electronics – tie ir 29 veikali visā Latvijā, interneta veikals, kā arī 400 darbinieki, kuri strādā, lai jūsu pieredze tehnikas iegādē pie mums būtu maksimāli pozitīva. Citiem vārdiem sakot, galvenā misija un mūsu kompānijas mērķis ir: būt labākajam un iecienītākajam tehnikas veikalam, kurā klienti var saņemt visu, kas nepieciešams sākot no profesionālas un kvalitatīvas konsultācijas par tehnikas jautājumiem līdz tehnikas iegādei un uzstādīšanai. RD Electronics strādā tā, lai klients saņemtu patiesi lielisku apkalpošanu un uzņēmums turpinātu būt par līderi tehnikas pārdošanā visā Latvijā.

Veikali

Mūsu veikalos jūs atradīsiet tikai drošu zīmolu pārbaudītas preces, kuras pielāgotas Latvijas tirgum un saņēmušas visu nepieciešamo sertifikāciju. Tieši šī iemesla dēļ mēs nebaidāmies piedāvāt jums papildus garantiju mūsu precēm uz laiku līdz 5 gadiem. Iegādājoties preces pie mums, jūs varēsiet atgriezt preci 14 dienu laikā bez iemesla.

Kļūstiet par mūsu draugiem Facebook

Atnāciet kādā no mūsu 29 veikaliem 20 pilsētās visā Latvijā!

Kādēļ jums būtu jāstrādā RD Electronics?
Work for us!


Ko mēs varam jums piedāvāt?

  • Darbu lielākajā tehnikas pārdošanas kompānijā Latvijā
     
  • Draudzīgu kolektīvu ( un tā ir patiesība :) )
     
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
     
  • Karjeras izaugsmes iespējas

RD Electronics atrodas pastāvīgā izaugsmē un meklē labākos darbiniekus. Ja jūs vēlaties strādāt pie mums, lūdzu, atsūtiet mums savu CV un motivācijas vēstuli un mūsu personāldaļas vadītāja noteikti sazināsies ar jums, tiklīdz būs kāda vakance.Par aktuālajām vakancēm Jūs varat uzzināt šeit

 
 
Salīdzināšanai atlasītas 0 preces
Salīdzināt atlasītās preces
Iztukšot
Preču piegāde un maksāšanas veidi | Kur jūs varat saņemt preces