Akcijas Jaunumi Preču piegāde un apmaksa Noderīga informācija Par uzņēmumu Kontakti
|
Skype chat
|
|
|
|
Мūsu veikali


Par uzņēmumu

Šobrīd RD Electronics – tie ir 29 veikali visā Latvijā, interneta veikals, kā arī 400 darbinieki, kuri strādā, lai jūsu pieredze tehnikas iegādē pie mums būtu maksimāli pozitīva. Citiem vārdiem sakot, galvenā misija un mūsu kompānijas mērķis ir nevis vienkārši būt tehnikas pārdevējam, bet būt pašam labākajam un mīļākajam tehnikas veikalam, kurā par patīkamām cenām var iegādāties visu, kas jums ir nepieciešams.Tieši šī iemesla dēļ klienti vienmēr ir apmierināti ar iegādātajām precēm un apkalpošanas servisu, pasūtot preces mūsu interneta veikalā, un mūsu personāls regulāri piedalās augsta līmeņa apmācībās un treniņos. Mēs strādājam tā, lai mums būtu patiešām nevainojama apkalpošana, tieši tāpēc mēs turpinām būt par līderi tehnikas pārdošanā visā Latvijā.

Mūsu sadarbības partneri


Esot lielākajam tehnikas tirgotājam Latvijā, mēs varam piedāvāt vislielāko sortimentu un patīkamas cenas mūsu klientiem. Savu produkciju pārdošanai mums uztic lielākie zīmoli pasaulē, tādi kā Samsung, Apple, Sony, LG, Philips, Braun, Canon, Electrolux, AEG, Indesit, Asus, Dell, Nikon un daudzi citi.


Veikali
Work for us!
Mūsu veikalos jūs atradīsiet tikai drošu zīmolu pārbaudītas preces, kuras pielāgotas Latvijas tirgum un saņēmušas visu nepieciešamo sertifikāciju. Tieši šī iemesla dēļ mēs nebaidāmies piedāvāt jums papildus garantiju mūsu precēm uz laiku līdz 5 gadiem. Iegādājoties preces pie mums, jūs varēsiet atgriezt preci 14 dienu laikā bez iemesla.

Kļūstiet par mūsu draugiem Facebook

Atnāciet kādā no mūsu 29 veikaliem 20 pilsētās visā Latvijā!
Klientu atsauksmes

Mūsu mērķis – nevainojama apkalpošana. Tieši tādēļ mums ļoti svarīgas ir jūsu atsauksmes. Sadaļā audio atsauksmes jūs varat paklausīties, ko par mums saka citi, kā arī, veicot pirkumu RD Electronics, padalīties ar savu pieredzi, pa tālruni +371 66165555. Katra atsauksme mums ir ļoti vērtīga – gan pozitīva, gan negatīva, jo tikai tā mēs varam realizēt savu misiju – nodrošināt nevainojamu servisu.
Kādēļ jums būtu jāstrādā RD Electronics?
Work for us!


Ko mēs varam jums piedāvāt?

  • Darbu lielākajā tehnikas pārdošanas kompānijā Latvijā
  • Draudzīgu kolektīvu ( un tā ir patiesība :) )
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Karjeras izaugsmes iespējas

RD Electronics atrodas pastāvīgā izaugsmē un meklē labākos darbiniekus. Ja jūs vēlaties strādāt pie mums, lūdzu, atsūtiet mums savu CV un motivācijas vēstuli un mūsu personāldaļas vadītāja noteikti sazināsies ar jums, tiklīdz būs kāda vakance.Par aktuālajām vakancēm Jūs varat uzzināt šeit

 
 
Salīdzināšanai atlasītas 0 preces
Salīdzināt atlasītās preces
Iztukšot
Preču piegāde un maksāšanas veidi | Kur jūs varat saņemt preces