Jaunumi Preču piegāde un apmaksa Preces ar atlaidi Noderīga informācija Par uzņēmumu Kontakti
|
Skype chat
|
|
|
|
Labākie piedāvājumi!
Uzziniet pirmais par jaunumiem, atlaidēm un akcijām!
Мūsu veikali


Preču piegāde un apmaksa

Internet veikalā Rdveikals.lv tevi sagaida visplašākais preču sortiments, patīkamas cenas un vienmēr profesionāla apkalpošana. RDveikals.lv – vienīgais interneta veikals Latvijā, kurš piedāvā preces kvalitātes garantiju, iespēju aplūkot pirkumu pirms tā apmaksas un atgriezt preci 15 dienu laikā. 

*Preces atgriešanas garantija neattiecas uz personīgās higiēnas līdzekļiem (skuvekļiem, epilatoriem, kāju vanniņām, zobu birstēm utt.)
Bezmaksas piegāde uz jebkuru no 28 RD Electronics veikaliem visā Latvijā!

Savu preci jūs varat saņemt bezmaksas jebkurā RD Electronics veikalā. Jums tuvāko veikala adresi meklējiet sadaļā kontakti. Mēs ar jums sazināsimies pēc pasūtījuma noformēšanas un paziņosim, kad jūsu pirkums tiks piegādāts uz veikalu. Nesteidzieties – jums būs veselas 7 dienas, lai personīgi atnāktu pēc preces.

Izvēloties šo piegādes variantu, jūs varat aplūkot preci, un pirms naudas samaksas mūsu pārdevēji sniegs jums profesionālu konsultāciju par šo preci. Jūs vienmēr ir tiesības atteikties no preces iegādes. Jo mūsu mērķis – apmierināti klienti.

Piegāde Rīgā: tikai 7.00€ (4.92 Ls) neatkarīgi no preces svara

Mēs jums piegādāsim jebkuru preci uz jūsu norādīto adresi Rīgā tikai par 7.00 € (4.92 Ls). Pie mums jūs varat pasūtīt neierobežotu preču daudzumu un īsā laikā saņemt tās pie savas mājas durvīm tikai par 7.00 € (4.92 Ls). Mēs priecājamies, ja varam būt jums noderīgi!

Kā uzzināt piegādes cenu Latvijā?

Piegāde Latvijā: piegādes cena ir atkarīga tikai no preces svara  
 
Vienalga, kur jūs dzīvojat – Jūrmalā vai Daugavpilī, par piegādi jūs maksājiet atbilstoši izvēlētās preces svaram. Ar mūsu tarifiem jūs varat iepazīties zemāk.  

Piegādes cenu Latvijā jūs varat uzzināt, piezvanot mūsu operatoram pa tālruni+371 66778899.

Precīzu informāciju par piegādi jūs varat saņemt arī mūsu interneta veikalā, veicot trīs vienkāršus soļus:

1.solis 
Atrodiet mūsu interneta veikalā jūs interesējošo preci
2.solis
Ielieciet to grozā
3.solis
Pārejot uz pasūtījuma noformēšanas lapu, izvēlieties to piegādes veidu, kurš jūs interesē. Mūsu sistēma jums izsniegs šīs piegādes cenu. 

 

 

You need Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash Player

Piegāde Latvijā: pasūtot vairākas preces, jūs maksājat tikai par smagākās preces piegādi. Pārējās preces mēs atvedīsim jums par velti!

Neatkarīgi no iegādāto preču skaita, piegādes cena tiks noteikta pēc smagākā pirkuma svara. Tas ir izdevīgi!

Pasūtījuma apmaksa

Mēs pieņemam VISUS apmaksas veidus. Vienkārši izvēlēties sev ērtāko veidu: 

  • Norēķināšanās skaidrā naudā, saņemot preci 
  • Pārskaitījums
  • Online maksājums (šobrīd šāda iespēja tiek piedāvāta SWEDBANK, CITADELE un SEB klientiem, bet drīzumā šo apmaksas veidu mēs piedāvāsim arī citu banku klientiem
  • Līzinga noformēšana, piegādājot preci uz mājām vai jebkuru no 28 RD Electronics veikaliem visā Latvijā
  • Apmaksa ar kredītkarti (saņemot preci jebkurā no 28 RD Electronics veikaliem visā Latvijā) 
  • Apmaksa ar kredītkarti internetā
Piegādes termiņi

Mēs parūpēsimies par to, lai jūsu izvēlētā prece tiktu piegādāta visīsākajos termiņos un jums ērtā laikā. 

Noliktavā esošo preci mēs jums piegādāsim jau nākamajā dienā (ja pasūtījums ir noformēts līdz plkst.14:00). Pasūtījums tiks piegādāts no plkst.8:00 līdz 18:00.

Mēs atvedīsim preci jums ērtā laikā (no 8:00-14:00, no 14:00-18:00, no 18:00-22:00), ja prece pasūtīta ar piegādi uz konkrēto adresi, un jūs atrodaties Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Rīgā, Rēzeknē, Saldū, Talsos, Valmierā, Ventspilī.

Mēs piegādāsim jums preci arī sestdienā no 10:00 līdz 18:00. Šī pakalpojuma cena – 3 € (2.11 ls).

Mēs savlaicīgi atsūtīsim atgādinājumu uz jūsu telefona numuru par to, ka prece jau ir ceļā.  

Mūsu kurjers ar jums sazināsies ne vēlāk kā 30 minūtes pirms noteiktā piegādes laika. 

Smagu preču piegāde

 

Ja jūsu izvēlētā prece sver mazāk par 30 kg, mūsu kurjers piegādās to tieši pie Jūsu durvīm.
 
Lūdzu ņemiet vērā, ja prece sver vairāk par 30 kg, Jums būs pašiem jāparūpējas par preces piegādi no kurjera automašīnas līdz Jūsu mājām vai birojam.
 
Ja esat pasūtījuši bezmaksas piegādi uz vienu no mūsu veikaliem, mēs pilnīgi bez maksas nogādāsim preci līdz jūsu automašīnai.

 Daudzi mūsu klienti atzīst, ka viņiem ir ērtāk saņemt internetveikalā nopirktās preces darbā, nevis mājās, tāpēc mēs nolēmām ieviest jaunu piegādes veidu – ar kurjeru līdz jūsu ofisa durvīm.

Izvēloties šo opciju, piegādes maksa būs atkarīga no jūsu darba atrašanas vietas un pasūtījuma svara. Jūsu piegādes izmaksas var uzzināt, aizpildot piegādes pieteikumu internetveikalā (spiediet “Ielikt grozā”, atzīmējiet vajadzīgo piegādes veidu, apakšā parādīsies piegādes cenа) vai zvanot pa tālruni +371 66778899.


Pasta Stacija piegāde
Sūtījums tiek piegādāts 1-2 darba dienu laikā no pirkuma veikšanas brīža*
 
Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz pasta staciju, Jūs saņemsiet SMS ar kodu un adresi, pēc kuras Jūs varēsiet izņemt savu sūtījumu. Sūtījums jāizņem 3 dienu laikā no SMS saņemšanas brīža**.
 
*Gadījumā, ja prece ir noliktavā. Ja prece ir pēc pasūtījuma, tad precizējiet piegādes laiku pie operatora.
**Šo piegādes veidu var izmantot tikai fiziskas personas bezskaidras naudas maksājuma gadījumā - bankas pārskaitījums, on-line maksājums ar bankas kartes palīdzību vai samaksājot ar bankas kartes uz vietas Pasta stacijas terminālā.
DPD PAKU BODE piegāde

Sūtījums tiek piegādāts 1-2 darba dienu laikā no pirkuma veikšanas brīža*.

Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts DPD PAKU BODE izsniegšanas punktā, Jūs saņemsiet SMS uz telefonu numuru, kas tika norādīts pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas.

Saņemot preci, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte, autovadītāja apliecība), sūtījums var tikt izsniegts tikai cilvēkam, kura vārds un uzvārds tika norādīts kā saņēmējs pirkuma veikšanas brīdī.


Atgādinām, ka DPD PAKU BODE izsniegšanas punkta darbinieks nevarēs atbildēt uz jautājumiem saistībā ar Jūsu pasūtījumu. Šādos gadījumos lūdzam vērsties pie mūsu konsultantiem pa telefonu +371 66778899.

Doto piegādes veidu var izmantot tikai fiziskas personas bezskaidras naudas maksājuma gadījumā – ar bankas pārskaitījumu, bankas karti (pirmsapmaksa).

*Gadījumā, ja prece ir noliktavā. Ja prece ir pēc pasūtījuma, tad precizējiet piegādes laiku pie operatora.

Preces atgriešana

Gadījumā, ja esat neapmierināts ar preci, jūs varat to atgriezt 15 dienu laikā. Jums būs jāaizpilda forma Preces atgriešana 

Atgriežamajai precei jābūt pilnā komplektā (jābūt visiem piederumiem, kas bija iepakojumā- kabeļi utt.) 

Ja prece bija iegādāta kampaņas laikā kopā ar kādu citu pielikto preci, tad tiek atgriezts pilns komplekts (t.i. visas preces)

Ja atgriežamā prece vai tās iepakojums ir bojāts, vai tās stāvoklis ir pasliktināts, ko izraisīja apstākļi, kas nav saistīti ar e-veikalu Rdveikals.lv vai arī radušies nevērīgas preces lietošanas rezultātā, tad e-veikalam Rdveikals.lv ir tiesības atteikt patērētājam saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.207 15.pantu ( Noteikumi par distances līgumu )

*Datorspēles, programmnodrošinājums, kā arī ķermeņa kopšanas un higiēnas preces netiek pieņemtas atpakaļ
 
Svarīgi!

Saņemot pirkumu, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (autovadītāja tiesības vai pase). Pasūtījumu var saņemt pircējs (tas, kurš apmaksājis preci) vai pilnvarotā persona, kas norādīta, noformējot pasūtījumu.

Ja Jūs saņemat preci ar piegādi uz mājām bez iepriekšējas apmaksas, neaizmirstiet iepriekš sagatavot nepieciešamo summu. 

Ja piegādi veic DPD kurjerpasts, obligāti saglabājiet pavadzīmi, tā  būs Jums noderīga situācijā, kad būs nepieciešams garantijas serviss.  
 
Ja nevarat saņemt preci noteiktajā laikā, lūdzu, paziņojiet par to mūsu operatoriem pa tālruni +371 66778899 un mēs pārcelsim piegādes laiku.
 
Lai Jūsu pasūtījums tiktu izpildīts visīsākajos termiņos, lūdzu, uzmanīgi aizpildiet visus pasūtījuma formas laukus.
 
 
 
Salīdzināšanai atlasītas 0 preces
Salīdzināt atlasītās preces
Iztukšot
Preču piegāde un maksāšanas veidi | Kur jūs varat saņemt preces